Model SEB to zestaw narzędzi i procesów gwarantujących realizację projektów szkoleniowo-rozwojowymi w sposób efektywny biznesowo i jest po części kompilacją dwóch fundamentalnych w zarządzaniu szkoleniami modeli:

• 4 poziomy efektywności wg modelu Donalda Kirkpatricka
• 10 etapów efektywnego projektu szkoleniowo-rozwojowego wg Leslie Rae

Jest to model trzy wymiarowy, ponieważ uwzględnia opis zarówno etapów realizacji samego szkolenia, poziomów oceny jego skuteczności, a także ról, jakie w całości tych działań odgrywają poszczególni partnerzy procesu szkolenia (przez Leslie Rae nazywani też interesariuszami zgodnie z Modelem Kwintetu Szkoleniowego)

Model SEB ma 2 główne funkcjonalności:

Jak go można zastosować?

Wśród korzyści, które może dać przyjęcie Model SEB za standard realizacji projektów szkoleniowych w firmie warto odnotować:

Co cechuje Model SEB/SEA?

O nas

Maciołek & Wspólnicy jest odpowiedzią na zmieniający się rynek i chęć dostarczenia klientowi innowacyjnych rozwiązań szkoleniowych, odpowiadających współczesnym trendom w biznesie. To również współpraca z najlepszą kadrą trenerską w Polsce.

To najwyższy poziom obsługi i zaangażowanie znacznie przekraczające aktualnie przyjęte normy. Słowem- zupełnie nowa jakość sygnowana jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w branży.

Najważniejsze są dla nas:

Bardzo nam miło przedstawić Państwu naszą firmę. Jesteśmy przekonani że już wkrótce będziemy mieli okazję lepiej się zawodowo poznać. 

Zapraszamy też do kontaktu Trenerów i konsultantów którzy chcą podejmować się najbardziej wymagających projektów szkoleniowych i doradczych, a także w kreatywny i innowacyjny sposób zapewniają Klientom najwyższy poziom usług.

Aby już dziś dostarczać rozwiązań jutra !

Specjalizujemy się w szkoleniach otwartych i zamkniętych, a także w doradztwie i consultingu w takich obszarach jak:

Szkolenia HR- zobacz więcej

Szkolenia ze sprzedaży- zobacz więcej

Szkolenia z negocjacji- zobacz więcej

Szkolenia z kompetencji managerskich- zobacz więcej

Szkolenia z obsługi klienta- zobacz więcej

Szkolenia z kompetencji osobistych- zobacz więcej

Szkolenia zamknięte realizujemy na terenie całej Polski. Szkolenia otwrate organizujemy w takich miastacj jak: Kraków. Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław.

Zapraszamy do korzystania z oferty naszych szkoleń biznesowych.


Udowadniamy, że na każdym etapie współpracy jesteśmy profesjonalistami! Dajemy know – how, które nie sposób nie wykorzystać!


Rada Programowa ds. Projektów  Szkoleniowych jest powołana w związku z oczekiwaniami klientów. Dzięki działań rady każdy projket od etapu planowania jest objęty nadzorem merytorycznym i programowym jak i również organizacyjnym. Jest to zespół menedżerów, konsultantów, trenerów, którzy czuwają nad jakością i spójnością programową projketu szkoleniowego.

Radę Programową tworzą:

Dominika Maciołek Dominika Maciołek
Prezes Zarządu
więcej >>
Anna Gucwa
Trener Zarządzający
więcej >>
Anna Staszyszyn Kamińska
Trener Zarządzający
więcej >>