Jestem coachem i konsultantem.  Posiadam certyfikat Professional Coach wydany przez Erickson College  International. Należę do International Coach Federation, największej międzynarodowej organizacja zrzeszającej coachów. Coachingu uczyłam się we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, w szkole The Art and Science of Coaching, akredytowanej przez ICF.  W mojej pracy stosuję także Kodeks ICF. Jestem absolwentka  filologii francuskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowych studiów Zarządzania Przedsiębiorstwem na AGH.

Mam kilkanaście lat doświadczenia w pracy w biznesie, od małych firm właścicielskich po korporacje. Byłam współtwórcą i udziałowcem dwóch firm z branży nowych technologii. Pracowałam w Dziale Strategii i Rozwoju Onet.pl, a także w oddziale amerykańskiej korporacji Oracle, lidera w dziedzinie baz danych.

Mam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi . Moje „ulubione” obszary to wspieranie zaangażowania pracowników, usprawnianie komunikacji w zespole a także delegowanie władzy i odpowiedzialności.

 

Jako współwłaściciel i prezes zarządu doświadczyłam w praktyce zarządzania firmą.  Moja kluczowa kompetencja osobista polega na umiejętności przeformułowania zagadnień i zmiany zagrożeń w szanse.

Zapraszam Państwa do  wyruszenia w drogę,  informując równocześnie, że zmiany w życiu mogą faktycznie się pojawić: Proszę zatem o przemyślane decyzje : -)