Agata Rajchel

Życiorys, nota trenerska i referencje

Ekspert w zakresie sprzedaży

Z wykształcenia inżynier i pedagog. Należy do grupy założycieli Polskiego Stowarzyszenia NLP oraz elitarnego grona Ambasadorów Empatii w biznesie. Certyfikowana TRENERKA NVC ( Nonviolent Communication ) z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Licencjonowana TRENERKA z międzynarodowymi certyfikatami: Certified Master Practitioner in the art of NLP  Training Design Specialist  autoryzowane przez The Society of Neuro-Linguistic Programming. Od ponad 15 lat zajmuje się treningami kompetencji interpersonalnych i komunikacją w biznesie oraz sposobami praktycznego wykorzystania własnych zasobów w pracy. Koordynuje pracę zespołów i projektów realizowanych m.in. w firmach informatycznych i telekomunikacyjnych. Kilka lat wspierała Działy Sprzedaży i Obsługi Klienta oraz Call Center. Opracowała autorskie projekty i szkolenia menedżerów w działach: Telewindykacji, Infoliii, Call Center i Telesprzedaży, Wsparcia Technicznego oraz IT, Reklamacji oraz Salonów Firmowych w zakresie:  zarządzania i komunikacji oraz skuteczności i efektywności pracy. Tworzyła i prowadziła zaawansowane szkolenia dla top kadry z rozwoju osobistego i wzmacniania własnego potencjału. Opracowała system coachingów dla kadry każdego szczebla.  Rekomenduje się potwierdzonymi sukcesami w sprzedaży usług. Opracowywała pełne projekty sprzedaży i komunikacji z klientem w takich  firmach jak: Alianz Directe, Warta, Toyota Leasing, Toyota Bank, PZU, Sferia. Dodatkowo specjalizuje się w procesach rozwijania osobistych zasobów.

Doświadczenie biznesowe

Współpracuję z organizacjami i firmami zajmującymi się komunikacją w biznesie. Tworzę programy  szkoleniowe z zakresu komunikacji w biznesie. W pracy trenerskiej stawiam przede wszystkim na wzmacnianie talentów i kompetencji uczestników oraz  ich gotowości do działania, obserwuję i współtworzę proces wzrastania,  zgodnie z filozofią serc i rentownością biznesową!.

Znam rzeczywistość korporacji jak i małych firm, bo pracuje dla nich i w nich! Zauważyłam, że przede wszystkim trzeba robić to o czym się mówi na sali szkoleniowej i samemu to umieć, aby mieć MORALNY CERTYFIKAT do prowadzenia szkoleń. Przykłady, którymi operuję są jak najbardziej wiarygodne i prawdziwe, a co ważniejsze ... aktualne. 

Klienci

Alianz Directe

FRR

Latająca Żyrafa

Profirma

Warta

Toyota Leasing

Toyota Bank

PZU

Sferia

AkzoNobel

T-mobile

Decora

Oficyna MM

IDC Polonia

BPH TFI

Pracuj.pl

Zext

i jeszcze wiele innych …....

Programy autorskie

Scenariusze dla pracowników Callcenter ( windykacja, obsługa klienta, sprzedaż, wsparcie logistyczne)

Coachingi menadżerów; Team Building; Lider czy Kierownik; 

Intensywny Rozwój wyższej kadry zarządzającej

Pokaż mi co Cię martwi i co jest pewnym kłopotem, a ja napisze program skutecznego cyklu warsztatów

wróć