Szkolenia w Warszawie organizowane przez firmę szkoleniową Maciołek&Wspólnicy

Na próżno szukać w Polsce drugiego takiego miasta, jak Warszawa. Nowocześnie rozwinięta infrastruktura, mnóstwo możliwości rozwoju, urozmaicony rynek pracy i usług, a przy tym wiele cennych zabytków – to właśnie czyni Warszawę tak pięknym miastem. Tutaj zderza się nowoczesność z bogatą historią. Rynek na Starym Mieście i Syrenka, a także Pałac Kultury i Nauki, Pałac na Wyspie w Parku Łazienkowskim, czy Multimedialny Park Fontann – to najbardziej znane atrakcje stolicy. Bez wątpienia jest to miasto, które trzeba koniecznie odwiedzić przynajmniej raz. Dotąd nie było okazji wybrać się do stolicy? Połącz więc przyjemne z pożytecznym i wybierz nasze szkolenia. Warszawa czeka na Ciebie w każdej chwili!

Polecane szkolenia w Warszawie:

Szkolenie menedżerskie w Warszawie: Budowanie i zarządzanie zespołem

Szkolenie skierowane do menedżerów pragnących udoskonalić swoje umiejętności dotyczące budowania i zarządzania zespołem. Na warsztacie, uczestnicy dowiedzą się na jakim etapie znajduje się ich zespół i co z tego wynika. Dzięki poznaniu faz rozwoju zespołu, uczestnik będzie potrafił dostosować techniki do danej fazy, co uskuteczni współdziałanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń menadżerskich.

Zgrany zespół to podstawa i warunek do osiągania sukcesu. Aby jednak taki był, musi mieć mądrego przełożonego. Szkolenie dotyczące budowania i zarządzania zespołem dedykowane jest przede wszystkim managerom, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności związane z zarządzaniem ludźmi. Kluczem do efektywnego działania, jest rozpoznanie etapu, na jakim zespół się znajduje, a następnie dostosowanie odpowiednich do fazy technik.

Szkolenie zarządzania czasem, czyli planowanie i organizacja pracy własnej w Warszawie

Szkolenie nakierowane na wszystkie osoby, które chcą wzmocnić swoją efektywność przez lepsze zarządzanie sobą w czasie. Uczestnik warsztatu dzięki wielu poznanym narzędziom i technikom ułatwi swoją organizację czasu. W czasie sesji szkoleniowej zostanie rozegrana gra symulacyjno – szkoleniowa ZegarMistrz, która wspiera rozwój umiejętności dotyczących zarządzania czasem, zarządzanie zmianą oraz pracy zespołowej.

Czas to pieniądz – właściwie w każdym przypadku. Pragniesz wzmocnić swoją efektywność i lepiej zarządzać swoją osobą w czasie? Pokażemy Ci narzędzia i techniki niezbędne do lepszej organizacji własnego czasu.

Szkolenie Warszawa: Skuteczna rozmowa handlowa

Grupą docelową do której kierujemy szkolenie „Skuteczna rozmowa handlowa” (poziom zaawansowany) jest kadra zarządzająca procesami sprzedażowymi. Badanie prawdziwych potrzeb klienta, trójkąt satysfakcji, motywatory to tylko niektóre elementy szkolenia. Uczestnik, ponadto pozna narzędzia finalizujące sprzedaż oraz  inne praktyczne techniki pomocne w rozmowach handlowych.

Sprzedaż to jeden z najtrudniejszych, ale jednocześnie najbardziej satysfakcjonujących sektorów gospodarki. Odpowiednie podejście do klienta gwarantuje sukces i oczekiwany wynik. Chcesz umieć badać prawdziwe potrzeby klienta i poznać narzędzia finalizujące sprzedaż, a także pomocne techniki gdy prowadzisz trudne rozmowy handlowe? Wszystkiego, co niezbędne do prowadzenia owocnych rozmów handlowych, dowiesz się ze szkolenia!

Zobacz ofertę naszych pozostałych szkoleń. Szczególnie polecamy: szkolenie zarządzanie projektami, szkolenie negocjacje biznesowe, kurs online – administracja publiczna, szkolenie wywierania wpływu, kurs kadry menadżerskiej,  szkolenia miękkie (rozwój osobisty), szkolenie prawo pracy z uwzględnieniem zmian w prawie i szkolenie profesjonalne wystąpienia publiczne.

Zapraszamy również na bezpłatny kurs trenerski i certyfikowany kurs specjalista ds profesjonalna obsługa klienta.

Szkolenia są prowadzone zarówno w języku polskim jak i języku angielskim.

Polityka prywatności – przeczytaj więcej o ochronie danych osobowych.
Przeczytajcie także o polityce plików cookies.

Szkolenia Warszawa

TematMiejsceCenaData
grudzień 2018
Kategoria - HR
Szkolenie: Zarządzanie przez cele- narzędzia wdrażania ZPC / MBOWarszawa1890 zł17.12.2018
2 dni
Kategoria - Leadership
Szkolenie : Zarządzanie zespołami wielopokoleniowymi (X,Y,Z)Warszawa1490 zł17.12.2018
2 dni
Szkolenie:Trening umiejętności menedżerskich- stopień IWarszawa1490 zł20.12.2018
2 dni
Szkolenie menedżerskie:Wczoraj kolega- dziś szefWarszawa1490 zł20.12.2018
2 dni
Szkolenie: Trening umiejętności menedżerskich- stopień IIWarszawa1490 zł27.12.2018
2 dni
Szkolenie:Leadership w oparciu o inteligencje emocjonalnąWarszawa1890 zł27.12.2018
2 dni
Kategoria - Negocjacje
Szkolenie:Negocjacje biznesowe w oparciu o techniki perswazjiWarszawa1190 zł17.12.2018
2 dni

Szkolenia w Warszawie

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota w Warszawie

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota jest odpowiednią propozycją miejsca szkoleń dla osób, które cenią sobie wygodę oraz wysoki standard wnętrz. Dogodna lokalizacja w pobliżu centrum handlowego oraz Dworca dodatkowo podkreśla atuty tego miejsca. Warsztaty przeprowadzane w nowoczesnych wnętrzach przy użyciu najnowszej technologii stają się efektywniejsze.

Nasze spotkania odbywają się w kameralnej grupie (do 10 osób). Oprócz wykorzystania nowoczesnych metod szkoleniowych ( gry szkoleniowe) uczestnicy pracują z Metodologią DISC D3, co pozwala na rozpoznanie potencjału pracownika. Po szkoleniu każdy uczestnik oprócz certyfikatu otrzymuje Indywidualny Raport DISC D3.

W cenie szkolenia uwzględniona jest również całodzienna przerwa kawowa, a w przypadku dwudniowych spotkań obiad (2 dania).


Szkolenia w Businessman Institute

Czterogwiazdkowe centrum Szkoleniowe daje możliwość spotkań biznesowych w klimatyzowanych salach, wykorzystując wysokiej jakości sprzęt audiowizualny. Dzięki temunasze szkolenia są prowadzone na wysokim poziomie nie tylko merytorycznym.

Możliwość doboru wielkości sali do ilości uczestników to dodatkowy aspekt, który warto podkreślić. Jednak średnia ilość osób na szkoleniu otwartym to 6-8 osób. Szkolenie to proces, który nie kończy się na sali szkoleniowej. Tylko w naszej Firmie zapewniamy Państwu doradztwo trenera po szkoleniu. Jesteśmy z Państwem przez cały czas wdrażania procesu.

Dużą rolę w naszych szkoleniach odgrywa Metodologia DISC. Pozwala nam bezbłędnie rozpoznać indywidualne cechy każdego z nas. Bez względu na rodzaj szkolenia oferujemy Indywidualny raport DISC D3, oraz certyfikat dla wszystkich uczestników. Program szkolenia przewiduje również przerwę kawową całodzienną.

  • Adres: ul. Trakt Lubelski 40a 04-870 Warszawa
  • Tel.:  22 379 31 00
  • www.bi.waw.pl


Centrum Konferencyjne Zielna

Nowoczesny kompleks sal szkoleniowych, zlokalizowany w samym centrum stolicy Państwa pozwala na bezproblemowe połączenie. Pomieszczenia szkoleniowe wyposażone są w flipchart i rzutnik, dzięki nowoczesności nasze spotkania stają się ciekawsze.

Grupy szkoleniowe rozmieszczone są w jednej z sześciu sal. Każda sala jest odpowiednio wygłuszona, więc nie ma obawy połączenia dwóch szkoleń,
Możliwość zorganizowania całodziennego bufetu oraz obiadu na miejscu jest dużym atutem, zwłaszcza przy dwudniowych szkoleniach.

W cenie szkolenia uwzględniliśmy Obiad, przerwę kawową, certyfikat oraz indywidualny Raport DISC dla każdego uczestnika. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszych szkoleniach otwartych.

vvv