Szkolenia w Poznaniu organizowane przez firmę szkoleniową Maciołek&Wspólnicy

Poznań – miasto położone w zachodniej części Polski, stolica województwa Wielkopolskiego. Poznań słynie z wielu zabytków oraz charakterystycznych miejsc takich jak między innymi: Ratusz, Koziołki Poznańskie, Stary Rynek, Zamek Królewski czy Zamek Cesarski. Miasto atrakcyjne kulturowo, znajdują się tu: opera, teatry, filharmonia, galerie sztuki, muzea oraz działają orkiestry i zespoły folklorystyczne. Najczęściej odwiedzanym miejscem w Poznaniu jest Stary Rynek bogaty w zabytki historyczne. Znajdują się tam kamienice, pałace, pręgierz, waga a przede wszystkim Ratusz na którym codziennie o 12 można zobaczyć trykające się rogami koziołki. Będąc w Poznaniu warto zobaczyć również Zamek Królewski – najstarszą zachowaną rezydencją królewską w Polsce – oraz Zamek Cesarski. Zamek Cesarski wybudowany w stylu neoromańskim, na prośbę Wilhelma II obecnie funkcjonuje jako Pałac Kultury i jest jednym z największych ośrodków kulturalnych w Poznaniu.

W Poznaniu szkolą:

 • Sylwester Pietrzyk – Trener i mentor. Praktyk biznesu, posiadający Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania
 • Maria Płóciennik – Ekspert w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań dla HR
 • Dominika Maciołek – Ekspert w dziedzinie podnoszenia efektywności działów sprzedaży
 • Jarosław Tepling – Ekspert finansowy, trener sprzedaży bezpośredniej i rozwoju osobistego, manager zespołów sprzedażowych, przedsiębiorca, były zawodowy sportowiec.
 • Magdalena Fedor – Ekspert w dziedzinie sprzedaży i treningów medialnych

Polecane szkolenia:

Techniki Przejmowania Klientów Konkurencji

Szkolenie skierowane do osób pracujących w działach sprzedaży. Na warsztacie dowiesz się między innymi: w jaki sposób zbudować przewagę konkurencyjną i przejąć klienta konkurencji oraz jak przeprowadzić profesjonalną rozmowę handlową.

Obiekcje i Zastrzeżenia w Pracy z Trudnym Klientem

Szkolenie jest skierowane do kard zarządzających sprzedażą. Uczestnik, po warsztacie zdobędzie umiejętności radzenia sobie w „trudnych sytuacjach”, pozna techniki oraz metody przydatne w rozmowie z klientem roszczeniowym oraz będzie potrafił dostosować wybrane narzędzia do danego klienta.

Szkolenie Sprzedażowe: Behavioral Sales System

Beahvioral Sales System to autorska technika oparta o 17 letnie doświadczenie w obserwacji zachowań konsumentów. W trakcie szkolenia dowiesz się czym tak naprawdę jest sprzedaż behawioralna i jak ją wykorzystać w swoim miejscu pracy.

Szkolenia: Budowanie i Zarządzanie Zespołem w Oparciu o Model DISC D3 Z

Szkolenie z zakresu zarządzania zespołem, które pozwoli uczestnikom poznać różne typy osobowości oraz metody postępowań z ludźmi. Warsztat oparty jest na interaktywnych ćwiczeniach, symulacyjnych grach szkoleniowych oraz realnych przykładach z życia. Uczestnicy po szkoleniu zdobędą niezbędne umiejętności potrzebne do zbudowania efektywnego zespołu.

Szkolenia Poznań

TematMiejsceCenaData
grudzień 2017
Kategoria - HR
Szkolenie: Skuteczna selekcja i rekrutacjaPoznań1290 zł25.12.2017
2 dni
Kategoria - Sprzedaż
Szkolenie: Skuteczna rozmowa handlowaPoznań1290 zł18.12.2017
2 dni
Szkolenie: Podnoszenie efektywności pracy handlowcaPoznań1190 zł28.12.2017
2 dni
Kategoria - Umiejętności Osobiste
Zarządzanie czasem, czyli planowanie i organizacja pracy własnejPoznań1490 zł25.12.2017
2 dni

Szkolenia w Poznaniu

Szkolenia na ul. Młyńska 12

Wyremontowany niedawno i oddany do użytku budynek jest doskonałą odpowiedzią na odpowiednie miejsce szkoleniowe w Poznaniu. Dwanaście pomieszczeń o modułowej budowie pozwalają nam zorganizować szkolenie dla kameralnej grupy 10 osób. Lokalizacja obiektu jest bardzo dogodna dla każdego środka transportu. Trener może bardzo szybko nawiązać dobry kontakt z uczestnikami i przekazać wiedzę za pomocą najnowocześniejszych sprzętów. Harmonogram szkolenia przewiduje całodzienną przerwę kawową oraz obiad.

W cenie szkolenia uwzględniliśmy również indywidualny raport DISC dla każdego oraz certyfikat i skrypt szkoleniowy.

 • Adres: ul. Młyńska 12, 61-730 Poznań
 • Tel.: 61 668 75 66
 • mlynska12.pl


Szkolenia w Puro Hotel Poznań

Szkolenia otwarte organizujemy w kameralnych grupach do 10 osób. U nas mają Państwo gwarancję pewnego szkolenia, NIE ODWOŁUJEMY SZKOLEŃ OTWARTYCH.

Dogodna lokalizacja czterogwiazdkowego obiektu pozwala cieszyć się urokami miasta oraz nowoczesnym wnętrzem w salach konferencyjnych hotelu. Pomieszczenia pozwalają na dobranie odpowiedniego światła oraz korzystanie z dobrej jakości sprzętów, dzięki czemu wiedza przekazywana przez trenera np w formie prezentacji staje się bardziej zrozumiała. W trakcie szkolenia możliwość korzystania z przerwy kawowej . Trener jest w ciągłym kontakcie z uczestnikami. Po szkoleniu możliwa jest indywidualna konsultacja. Każda osoba biorąca udział w szkoleniu dostaje Indywidualny raport DISC D3, certyfikat oraz skrypt szkoleniowy.

  • Adres: ul. Stawna 12, 61-759 Poznań Polska
  • Tel.: +48 61 333 1000
  • purohotel.pl

vvv