Szkolenia Kraków w firmie szkoleniowej Maciołek&Wspólnicy

Szkolenia biznesowe prowadzone przez firmę Maciołek & Wspólnicy, od samego początku jej istnienia prowadzone są w Krakowie. W tym pięknym mieście nad Wisłą oferujemy kursy szkolenia menadżerskie czy HR, a  także te dotyczące sprzedaży, umiejętności osobistych, leadershipu oraz negocjacji. Kraków znany jest nie od dziś jako miasto wielkich możliwości, w wielu kategoriach – dotyczy to także rozwoju w obszarze zawodowym czego kursy zawodowe są najlepszym dowodem. Szkolenia prowadzone są przez profesjonalistów, którzy wiedzę zdobywaną i szlifowaną przez lata przekazują w jasny i konkretny sposób. A po godzinach – czas na zwiedzanie miasta Kraka. Rynek Główny i Sukiennice, Wawel czy zabytkowy Kazimierz – to zaledwie kilka spośród niezliczonych atrakcji Krakowa. Połącz więc przyjemne z pożytecznym i wybierz nasze szkolenia. Kraków czeka i zaprasza!

FIRMA MACIOŁEK & WSPÓLNICY ZAPRASZA NA SZKOLENIA DO KRAKOWA

W jakich szkoleniach możesz wziąć udział na terenie Krakowa? Oto najpopularniejsze projekty szkoleniowe:

 → Techniki przejmowania klientów konkurencji

Konkurencja nie śpi – zawsze czuwa, gotowa do tego, by przejąć klienta. Nauczymy Cię, w jaki sposób zbudować przewagę konkurencyjną firmy i sprawnie przejąć klienta konkurencji. Przedstawimy kluczowe elementy w procesie sprzedaży klientowi konkurencji. Poznasz również podstawy w procesie pozyskiwania klientów oraz ich psychologiczne i merytoryczne potrzeby. Jak wyjść z impasu i poradzić sobie z niechętnym do przejścia klientem? Wszystkiego dowiesz się na naszym szkoleniu. Na szkoleniu dowiesz się także jak przeprowadzić profesjonalna obsługa trudnego klienta i  poznasz różne techniki sprzedaży.

→ Jak występować publicznie…. nie tylko w telewizji

Swobodna i profesjonalna sztuka prezentacji swojej osoby to podstawa do tego, by być uznawanym za godnego zaufania fachowca w swojej dziedzinie. Nauczymy Cię, jak skutecznie występować w każdej sytuacji: w telewizji, na konferencjach czy prezentacjach handlowych. Poznasz nowoczesne techniki i uniwersalne zasady wystąpień. Szkolenie “wystąpienia publiczne” odbywa się w profesjonalnym studiu telewizyjnym, z pomocy kamery video i użyciem profesjonalnego sprzętu. Ćwiczenia przy pomocy kamery są uznawane za najskuteczniejsze ćwiczenie pomagające w walce ze stresem.

→ Budowanie zespołu i zarządzanie nim w oparciu o model DISC D3

Certyfikowany kurs zarządzania pozwoli na poznanie narzędzi pomocnych w zarządzaniu zespołem. Praktyczne warsztaty są prowadzone w sposób interaktywny, a lekcje gry i scenki pozwalają na praktyczne przeanalizowanie materiału. Wcielanie się w różne role, pozwalające na spojrzenie z różnych perspektyw, pozwoli na całościowe zrozumienie profesjonalnego zarządzania. Praca na modelu DISC D3 pokazuje styl komunikacji, rolę pełnioną w zespole, a także to, co motywuje nas samych oraz zespół.

→ Negocjacje biznesowe w oparciu o techniki perswazji

Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych jest niezwykle istotna i to właśnie od niej zależy sukces. Szkolenie z negocjacji biznesowych kierowane jest do wszystkich tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie, lub też je nabyć. Jak budować proces negocjacyjny? Jakie czynniki psychomanipulacji decydują o wsparciu procesu negocjacji, a które je destabilizują? Wszystkiego dowiesz się na szkoleniu.

→ Podnoszenie efektywności pracy handlowca

Czas to pieniądz – a efektywnie zarządzanie czasem, to jeszcze większy zysk. Na szkoleniu poznasz kompendium obowiązujących przepisów i zasad potrzebnych do efektywnego zarządzania czasem w realizacji osobistej strategii sukcesu. Poznasz także techniki jak planować czas pracy i metody pracy. Czy wiesz, co najbardziej pożera czas? Jak konstruować cel? Wedle jakich zasad wyznacza i analizuje się priorytety? Odpowiedzi na te i mnóstwo innych pytań poznasz na szkoleniu!

Wszystkie 2dniowe warsztaty praktyczne prowadzone są przez doświadczoną kadrę praktyków, przed którymi omawiane zagadnienia nie mają żadnych tajemnic. Skorzystaj z oferty, jaką są profesjonalne i wartościowe szkolenia. Kraków po godzinach czeka na Ciebie z wieloma atrakcjami!

Trenerzy szkolący w Krakowie

Głównym atutem szkoleń przeprowadzanych w Krakowie jest kadra trenerska, która dzięki bogatemu doświadczeniu oraz nowoczesnym metodom przekazuje ogromną wiedzę uczestnikom naszych szkoleń.

Anna Maria Gucwa jest ekspertem w dziedzinie efektywności działu obsługa klienta. Jako kilkunastoletni praktyk, w swoich szkoleniach łączy wiedzę merytoryczną wraz z ogromnym doświadczeniem zawodowym.

Dominika Maciołek – ekspertka w dziedzinie podnoszenia efektywności działów sprzedaży. Trener biznesu, menedżer z bogatym doświadczeniem szkoleniowym i doradczym.
Jej specjalizacjami są między innymi realizacja projektów, skorelowana ze wspieraniem biznesu w ramach doskonalenia jakości obsługi klienta i sprzedaży.

Grzegorz Żyłak to specjalista ds w dziedzinie systemów raportowania oraz zarządzania sprzedażą. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie analizy, planowania, organizowania, kontrolowania procesów i motywowania zespołów sprzedażowych.

Jarosław Tepling Ekspert finansowy, trener sprzedaży bezpośredniej i rozwoju osobistego, manager zespołów sprzedażowych, przedsiębiorca, były zawodowy sportowiec. Specjalizuje się we wspieraniu pracowników firm sprzedażowych i handlowych, w rozwoju ich kompetencji miękkich oraz wzmacnianiu efektywności sprzedaży, budowania marki na rynku oraz rozwoju osobistego.

Magdalena Fedor – ekspert w dziedzinie sprzedaży i treningów medialnych. Od 17 lat specjalista w dziedzinie efektywna komunikacja behawioralna i neurolingwistyka w procesach relacyjnych. Praktyk biznesowy w zakresie tworzenia projektów zarządzania systemowego i wdrażania..

Maria Płóciennik – ekspert w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań dla HR. Psycholog biznesu, menedżer z bogatym doświadczeniem w zakresie systemowego zarządzania zasobami ludzkimi.

Sylwester Pietrzyk – trener, mentor, praktyk biznesu, posiadający Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania. Posiada doświadczenie w zarządzaniu jednostkami biznesowymi. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu Train the Trainer, zarządzania zespołem, zarządzania zmianą, zarządzanie projektami, negocjacji.

Tomasz Słodki – jego specjalizacją są szkolenia z nowoczesnych wystąpień publicznych . Łączy doświadczenie medialne z biznesem. Twórca i właściciel jedynej na świecie telewizji  nadawanej na facebooku o tematyce: rozwój osobisty.

Poniżej znajduje się pełna oferta szkoleń otwartych i kalendarz szkoleń – SPRAWDŹ

Nasza polityka prywatności – wszystkie pozostawione dane firmy i dane osobowe są chronione.
Przeczytaj więcej o ochronie danych osobowych.
Przeczytajcie także o zabezpieczeniu plików cookies.

Szkolenia Kraków

TematMiejsceCenaData
grudzień 2018
Kategoria - HR
Szkolenie: Zarządzanie przez cele- narzędzia wdrażania ZPC / MBOKraków1890 zł20.12.2018
2 dni
Kategoria - Leadership
Szkolenie: Trening umiejętności menedżerskich- stopień IIKraków1490 zł17.12.2018
2 dni
Szkolenie:Leadership w oparciu o inteligencje emocjonalnąKraków1890 zł17.12.2018
2 dni
Szkolenie : Zarządzanie zespołami wielopokoleniowymi (X,Y,Z)Kraków1490 zł20.12.2018
2 dni
Budowanie autorytetu szefaKraków1490 zł27.12.2018
2 dni
Szkolenie: Budowanie zaangażowania i odpowiedzialności pracownikówKraków1190 zł27.12.2018
2 dni
Kategoria - Negocjacje
Szkolenie:Negocjacje biznesowe w oparciu o techniki perswazjiKraków1190 zł20.12.2018
2 dni
Szkolenie: Negocjacje handlowe oczami kupcaKraków1490 zł27.12.2018
2 dni

Szkolenia w Krakowie

Szkolenia w Qubus hotel

Jeden z najczęściej wybieranych hoteli w Krakowie, cieszy się dużym uznaniem nie tylko wśród turystów. Przyjazna atmosfera oraz świetna lokalizacja sprawiają, że Qubus jest dobrym rozwiązaniem , kiedy szukamy miejsca na nasze szkolenia w Krakowie.

Oprócz pokoi o dobrym standardzie posiada centrum konferencyjne, gdzie prowadzimy nasze Warsztaty, zapewniając właściwe narzędzia pracy (m.in. flipchart, rzutnik).

Szkolenia odbywają się w grupach do 10 osób, co owocniej wpływa na efektywność pracy w połączeniu z wykorzystaniem DISC D3 oraz nowoczesnych narzędzi szkoleniowych .

Uczestnicy szkolenia mogą korzystać z całodniowej przerwy kawowej oraz otrzymują certyfikat i indywidualny raport DISC po szkoleniu.


Szkolenia w Kossak Hotel

Eleganckie wnętrza i piękna panorama to tylko niektóre atuty czterogwiazdkowego hotelu. Na stronie hotelu możemy zapoznać się z samymi pozytywnymi opiniami gości, korzystającymi z usług obiektu. Zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z obiektem, aby szkolenia przeprowadzić w jak najlepszym stylu. Pomieszczenie szkoleniowe, którymi dysponuje obiekt to klimatyzowane wnętrza z opcją dopasowania światła. Wyposażone w adekwatne akcesoria polepszają jakość świadczonych usług
Warto dodać, że każdy uczestnik oprócz przyjaznej atmosfery w hotelu otrzymuje Indywidualny raport DISC oraz Certyfikat szkoleniowy.


Szkolenia w Queen Boutique Hotel

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach otwartych organizowanych w Queen Boutique Hotel****. Czterogwiazdkowy Obiekt zlokalizowany w samym centrum Krakowa, udostępnia nam klimatyzowane pomieszczenia z odpowiednim nagłośnieniem, oświetleniem oraz sprzętem. Idealny na dwudniowe spotkania dzięki zapleczu gastronomicznemu oferującemu bufet kawowy oraz obiad. Szkolenia odbywają się w spokojnej atmosferze, profesjonalne przygotowanie trenera oraz forma prowadzonych zajęć wzbudzają duże zainteresowanie wśród uczestników. Gry szkoleniowe pomagają rozwijać umiejętności nie tylko interpersonalne, praca z DISC D3 daje możliwość poznania cech pracownika, które nie do końca były widoczne.
Po szkoleniu uczestnik otrzymuje skrypt szkoleniowy, certyfikat oraz Indywidualny Raport DISC D3.

  • ul. Józefa Dietla 60, 31-039 Kraków
  • Tel.: 12 433 33 33
  • queenhotel.pl


Szkolenia w Q Hotel

Qhotel jest to trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany nieopodal Centrum Handlowego, w którym znajduje się Galeria Bronowice. Dzięki dogodnemu usytuowaniu można łatwo znaleźć się na lotnisku bądź autostradzie A4.
Kurort posiada nowoczesną, w pełni wyposażoną salę konferencyjną o powierzchni 32 m², dogodne przerwy kawowe tudzież obiadowe. Obok recepcji znajduje się business corner z dostępem do komputera, drukarki, skanera i ksero.

Uczestnicy szkoleń otrzymują nie tylko wiedzę merytoryczną, ale również Indywidualny raport DISC D3 oraz certyfikat. Po szkoleniu istnieje możliwość indywidualny konsultacji z naszym trenerem.

  • ul. Radzikowskiego 142, 31-342 Kraków
  • Tel.: +48 12 333 41 41
  • www.qhotels.pl

vvv