Szkolenia w Gdańsku realizowane są przez firmę szkoleniową Maciołek&Wspólnicy

 

Gdańsk jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej magicznych miast na północy Polski. Jest doskonale rozwinięte pod każdym względem, a dodatkowo doskonale łączy walory dużego miasta, pełnego zabytków, z miejscowością wypoczynkową. Za dnia – spacery brzegiem morza, o każdej porze roku, popołudniami i wieczorami zaś – zwiedzanie licznych, pięknych zabytków. Wspaniała architektura, Stare Miasto, Ratusz Staromiejski, gotycki kościół św. Katarzyny, a także fontanna Neptun czy liczne klimatyczne kawiarnie i restauracje – to trzeba zobaczyć! Firma Maciołek & Wspólnicy zaprasza serdecznie na szkolenia. Gdańsk jest jedną z sześciu lokalizacji, w których czekają na Ciebie profesjonaliści gotowi nieść pomoc Twojej firmie!

W JAKICH SZKOLENIACH MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W GDAŃSKU?

→ Sprzedawaj jak Challenger…czyli sprzedaż rozwiązań na rynku B2B i B2C z wykorzystaniem diagnozy indywidualnego stylu sprzedaży SALES DISC PROFILE DISC D3

Chcesz być dobrym sprzedawcą? Pozwól sobie pomóc. Dzięki szkoleniu Sprzedawaj jak Challenger zidentyfikujesz swój styl sprzedaży, z użyciem narzędzia DISC D3. Na bazie informacji zwrotnej zbudujesz plan doskonalenia swoich kompetencji w modelu sprzedaży złożonej. Chcesz zrozumieć proces koła zakupowego? Jak doprowadzić klienta do finalizacji sprzedaży? Jakie narzędzia zwiększą efektywność sprzedaży? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań – to szkolenie jest dla Ciebie!

→ Leadership w oparciu o inteligencję emocjonalną

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, jednak chcesz rozwinąć swoje umiejętności i zwiększyć skuteczność? Chcesz zarządzać zespołem w sposób oparty na najwyższych standardach? Przekażemy Ci wiedzę z zakresu teorii psychologicznych związanych z motywacją i różnicami osobowościowymi. Podczas warsztatów przećwiczysz także techniki wywierania wpływu oraz delegowania, a także nabędziesz umiejętności przeprowadzania diagnozy coachingowej, niezbędnej do analizy silnych i słabych stron zespołu.

→ Negocjacje biznesowe w oparciu o techniki perswazji

Jak efektywnie zaplanować proces negocjacji? Jak skutecznie przekonywać klientów do zakupu swojego produktu/usługi? Jakiej strategii negocjacyjnej użyć w stosunku do danego klienta? Dzięki szkoleniu Negocjacje biznesowe w oparciu o techniki perswazji zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat tego, jak efektywnie zaplanować proces negocjacji!

 

 

 

Szkolenia Gdańsk

TematMiejsceCenaData
grudzień 2018
Kategoria - HR
Szkolenie: Budowanie i zarządzanie zespołem w oparciu o model DISC D3Gdańsk1490 zł17.12.2018
2 dni
Kategoria - Leadership
Szkolenie menedżerskie: Budowanie i zarządzanie zespołemGdańsk1490 zł17.12.2018
2 dni
Zarządzanie rotacją w firmie w oparciu o rynek pracownika i zmianę pokoleniową oraz budowanie zaangażowanie w zespołach.Gdańsk1490 zł20.12.2018
2 dni
Zaawansowany trening menedżerski w oparciu o przywództwo sytuacyjne K. Blancharda ( SL II ) oraz DISC D3Gdańsk1190 zł20.12.2018
2 dni
Szkolenie:Trening umiejętności menedżerskich- stopień IGdańsk1490 zł27.12.2018
2 dni
Szkolenie menedżerskie:Wczoraj kolega- dziś szefGdańsk1490 zł27.12.2018
2 dni
Kategoria - Szkolenia Twarde
Kompetencje i odpowiedzialność prawna członków zarządu i rady nadzorczej w spółkach kapitałowychGdańsk1070 zł21.12.2018
1 dzień
Szkolenie z prawa pracy: Obowiązki pracodawcy związane ze stosunkiem pracyGdańsk870 zł21.12.2018
1 dzień
Optymalizacja kosztów personalnychGdańsk970 zł21.12.2018
1 dzień
Szkolenie twarde: windykacja należności i zabezpieczenie kredytu kupieckiego. Aspekty prawne i praktyczneGdańsk970 zł21.12.2018
1 dzień
Kategoria - Negocjacje
Szkolenie : Obrona przed manipulacją w trakcie negocjacji handlowychGdańsk1490 zł20.12.2018
2 dni

Szkolenia w Gdańsku

Szkolenia w Hotelu Zatoka

Propozycja miejsca szkoleń w Gdańsku. Wybierając obiekt kierowaliśmy się przede wszystkim Państwa komfortem. Budynek znajduje się nieopodal trasy szybkiego ruchu E77. Posiada dwie, w pełni wyposażone sale, dzięki czemu przebieg szkolenia jest na wysokim standardzie. Adekwatne rekwizyty znajdujące się w posiadaniu hotelu oraz pomocny personel wpływają na efekt szkolenia.

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach z naszymi trenerami, podniesieniu swoich kwalifikacji przez ciekawe metody edukacyjne.
Po szkoleniu uczestnicy otrzymują Indywidualny raport DISC oraz certyfikat.

  • Adres: ul. Trakt Św. Wojciecha 149, 80-017 Gdańsk
  • Tel.: (58) 728 44 10
  • hotel-zatoka.pl


Szkolenia w Amber Hotel Gdańsk

Trzy różne poziomy, na każdym kilka nowoczesnych sal szkoleniowych wyposażonych w sprzęt audiowizualny i klimatyzację. Tak w skrócie można powiedzieć o trzygwiazdkowym hotelu położonym nieopodal starego Miasta Gdańsk. Z myślą o Państwa komforcie wybraliśmy ten obiekt na miejsca szkoleń, ponieważ oprócz dogodnej lokalizacji i bezpłatnego parkingu obiekt oferuje wykwintną kuchnię.

Jesteśmy przekonani, że nasze szkolenia nie tylko zagwarantują Wam bardzo dobrą wiedzę merytoryczną ale również ciekawe doświadczania i miłe wspomnienia. Dla uczestnika szkolenia mamy Indywidualny raport DISC oraz certyfikat.

  • Adres: ul. Powstańców Warszawskich 45, 80-165 Gdańsk
  • Tel.: +48 (58) 718 718 7
  • www.amber-hotel.pl

vvv